Kim jesteśmy?

Firma Cezar International Sp. J. Wojciechowski rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku. Obecnie zakres działalności Naszej firmy obejmuje działy:  Kaletnictwo Optyka oraz  Optyka.

Dzięki stałej współpracy ze sprawdzonymi dostawcami jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty spełniające Państwa oczekiwania w obszarze zarówno technicznym jak i jakościowym.

Kaletnictwo

W ramach działu Kaletnictwo oferujemy Państwu w bogatej gamie kolorystycznej wszelkiego rodzaju tkaniny kaletnicze (m.in. kodura, oxford, podszewki). Ponadto w Naszej ofercie znajdziecie Państwo podszewki, siatki, dzianiny dystansowe, neopren, taśmy nośne, taśmy suwakowe, rzepy oraz szereg metalowych i plastikowych dodatków kaletniczych. Cały nasz asortyment uzupełniają kółka i stelaże do toreb turystycznych i plecaków.

Optyka

W ramach działu Optyka oferujemy Państwu kompletne rozwiązania z zakresu technik światłowodowych znajdujących  zastosowanie  w medycynie, w przemyśle i R&D. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi spektrometry,  sondy do spektroskopii, sondy medyczne, tipsy dentystyczne, tipsy do sumatorów, sumatory, wiązki światłowodowe, kable do laserów a także kwarcowe oraz polimerowe włókna światłowodowe. Dostępny asortyment w tym dziale uzupełniają  mikroskopy oraz choinki światłowodowe.